Logo

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü

En Yeniler

Aşk Dolu Sözler, Güzel Aşk Sözleri

Bu sayfamızda bir kısım güzel aşk dolu sözleri sizler için derledik. En güzel aşk dolu sözler, sevgiliye aşk dolu sözler bu sayfamızda yer alıyor. Bu sözleri facebook ve twitter gibi sosyal medyada paylaşabilir sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Aşk ve sevgi ile kalın.

Bizim aşımız tarih boyu geç kalınmış bir aşk, hiç zamanında yetişemedik hayal kırıklıklarımızı taşıyan geminin kalkışına..

Sessizlik en fazla sen yanımdayken acıtıyor içimi. Sözlerin başka dünyaların kapılarını aralayan bir anahtar. Konuş.

Aşk; rahat rahat yetişip bindiğin vapura erken mi bindik? dedirtir.

Hayatın kaynağı sevgi ise, eğer sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç ise bazı şeyleri paylaşmaksa, paylaşmak seninle güzel.

Eğer seni ne kadar çok sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir lisan bulmalısın. Çünkü sana olan aşkımı anlatmak için kelimeler yetmiyor artık.

Biliyordum, sana seni seviyorum diye seslenirken yeni bir alfabe keşfettiğimi, kimsenin okuma yazma bilmediği bir şehirde.

Bir gün yanına geleceğim bir elimde gül bir elimde tabanca ile ya gülü alıp benim olursun ya tetiği çeker beni kalbimden vurursun.

Güller sümbüller anlatsın seni nasıl sevdiğimi, güller anlatsın nasıl yalnız olduğumu, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyip giden yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben yarın seveceğim çünkü seni.

Ne sıradan bir aşkı yaşayacak kadar basit biriyim.Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

Sen benim Aşkım, Sen benim Meleğim, Sen benim en sevdiğim, Senin için söyledim hayatımızın Şarkısını. Seninle bir ömür boyu giderim Korkmam hiçbir şekilde, Sana Güveniyorum çünkü Bu hayat Seninle güzel. Bunu Unutma Sen Benimsin Seviyorum Seni Sonsuza Denk kimseyi sokmayacağım Aşkımızın Arasına..

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler Ben o yıldızı gördüm, www.guzelsozlere.com o da sensin birtanem?


Seni Canımdan bile çok Seviyorum Ben. Seni hiç kimse ile Paylaşamayacak kadar Kıskanıyorum Herkesten. Seni Helalim geleceğim Olduğun için Saklıyorum kendime içimde Yaşıyorum Seni Seviyorum bebeğim..


Karanlık bir gecede çok önemli değildir yıldızları görebilmek. Gündüzleri yıldızları görmek asıl marifet, aşık olmak önemli değil, bir hayat boyu sevebilmektir asıl meziyet.