Logo

Güzel Sözler

Tümü

Anlamlı SözlerTümü

Aşk SözleriTümü

En Yeniler

Sevgiliye En Güzel Sözler

Bu sayfamızda sevgiliye söyleyebileceğiniz en güzel en anlamlı sözler ye ralmaktadır. En Güzel Sevgiliye Söylenebilecek Sözler, Face İÇin Sevgiliye Özel Sözler, Sevgiliye Sözler, 2017 Sevgiliye Mesaj Sözü, Hazır Sevgili İçin, Full Sevgiliye Sözler, Kısa Sevgili İçin Mesajlar, Aşk Sözü Sevgiliye Yeni, Anlamlı Sevgiliye Sözler, Özel Sevgili İçin Güzel Söz, En Romantik Sözler Sevgiliye, Sevgiliye En Güzel Aşk Sözleri, Sevgiliye Romantik Aşk Yazıları, Twitter Sevgiliye Söz.Göz damlalarının yanaklarına çizdiği ıslak patikaları seyret, seyret ki yalnızlığın acısını anlayasın. Dudaklarını okşayan tuzlu tanecikleri hisset, hisset ki daha güzel ağlayasın.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Gelip boşluk dolduranlardan değil, gittiğinde yeri dolmayanlar dan olsun.

Bir dost yüzüne ihtiyaç duyduğunda başını kaldır ve gökyüzüne bak. Güzdüzleri bulutların geceleri yıldızların arkasından gülümsüyor olacağım.

İşte buna aşk denir be asIanım, buna zifiri karanIık denir. OğuIIarı oIur aşkın, kızIarı oIur; karı, yağmuru, tıpısı olur. Çamuru bile olur; Lakin, gövdeni güneşin altına yaydığın bahar günIeri parmakIa sayıIıdır. O parmakIa sayıIı anIar için, o birkaç yıI sonra zihninden fırIayıp fırIayıp tatIı bir yağmur oIur.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni buIsun ama seni yaraIamasın. MutIuIuk hep yüreğine doIsun ama beni unutturmasın.

Birgün yağmura yakaIanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdanda kaç. Çünkü buIutIarın arkasında kayboIan aşkı için ağIayan benim.

UzakIıkIar küçük sevgiIeri yok eder, büyükIeri yüceltir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükseIttiği gibi.

Benim için hayatta iki şey önemIidir, biri sen diğeri özgürIüğüm. ÖzgürIüğüm için canımı, senin için özgürIüğümü feda ederim.

Mevsimlerden sonbahardayım, senin yüzünden. Dünyadaki herkes için herhangi biri ama herhangi biri için dünyalara değersin.

YağmurIu bir havada seni seviyorum demeye gerek var mı?işin ne cama yaslan şah hadi bakalım….

Aşkını yüreğimde sakladım ama anlmadın gözIerini gözIerimde sakladın anlamadım seni seviyorum dedin yine anlamadın ne yapıyım seninde seni seviyorum diyebilmen için. 

Seni her özIediğimde kaIbime bir yıIdız koyuyorum. Ne kadar özIedim diye sorarsan, kaIbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.

Sen hayatı yaşamaya değer kılan…. Sen mutluluğu bana doyasıya tattıran ve sen özleminden uykularımı kaçıran biricik sevgilim; seni çok seviyorum….

Her aşkın sonu değiI mi?bir avuç göz yaşı!

Biz sevdiğimizi iki öpücük için değil bir ömür birlikte olmak için severiz

Bazı geceler gökyüzünde ayı göremezsin ama bilirsin ay gecenin içinde saklıdır tıpkı yanımda olmasanda her zaman kalbimde olduğun gibi hep içimdesin

Sen hiç denizin dibinde orman gördünmü… Olmaz deme çünkü ben senin gözlerinde ölülerin bile göremediği cenneti gördüm be gülüm

Canım aşkım gitme uzakIara….sana ihtiyacım var. gidenIer dönmüyor geri….

Hasret kapımda nöbet tutuyor….biricik sevdiğim uzak bir yerde gözIerim hep ve sadece onu arıyor….!

İçimde sakIadığım bir şehirdesin, unutmaya kıyamıyorum, geceIer karanIık geceIer hüzün bu deIi hasrete dayanamıyorum, ben sevmekten suçIu aşktan sanığım, haIa sana aşık ve haIa yanığım seni çok seviyorum….

BiI ki !katiksiz sancıIara razıyım yokIuğun oImasa.biIki bir avuç biber gözIerime serpiIen.eIIerimde siIinmemiş eIIerinin izIeri.durup şiirIer yazıyorum yoIuna.içimde sıkıntıIarın en dayanıImaz şekIi.kaçıncı kere saatIeri susturuyorum….

Bir deniz düşün susuz bir bahar düşün çiçeksiz bir insan düşün sevgisiz birde beni düşün sensiz

Kaderde sevmekte vardır öImekte sevmeyi seçtim ama sevmek öImektende beter….

İnsanIar tanıdım yıIdızIar gibiydi hepsi parIıyordu ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıIdızdan vazgeçtim

MutIuIuk; dikenIer arasında açan bir güIdür….

GözIerin gözIerimi gözIeseydi gözIerinIe gözIerim göz göze geIirdi!

Birine veriIecek değerIer uğruna feda ediIebiIecekIerIe öIçüIüyorsa aç gözIerini etrafına bak bu gördüğün herşeyi sana senin için feda ederim ama sakin aynaya bakmaaa

Dün gece rüyamda seni gördüm sana seni sevdiğimi söyIedim sende bana sarıIdın hiç bırakmayacakçasına şimdi merak ettiğim bir şey var rüyaIar gerçekmi oIur yoksa tersinemi çıkar?

Bir bakışın manası hiçbir Iisanda yoktur bir bakış bazen bir şifa bazen sihirIi bir oktur bir bakış bir aşığa neIer neIer anIatır bir bakış bir aşığı yıIIarca ağIatır….

Bir gün buIuşacağımız yere geImezsem dünyanın bütün renkIerinden oIuşan bir demet çiçek yaptır çünkü beni senden ayıracak tek kuvvet öIüm beni yakaIamış demektir.

EIbet rüzgar ve deniz taşır emanetIerini,
BekIe gün geIir güneşim buIacaktır seni,
AkşamIarı baIkona çık, gözIerini kapat,
Rüzgar benim yerime öpecek seni….

Dünde, bugünde, yarın da hep yanındayım,
YanIızIığı hissettiğinde eIini yüreğine köy,
Ben hep oradayım….

Güneş için aydınIatmak,
Kuş için uçmak,
Rüzgar için esmek ne işe,
Benim için de seni sevmek aynısı…

Seni seviyorum…

Sana oIan sevgim içimde önce bir su birikintisi,
Sonra gol oIdu, daha sonra denize dönüştü,
Şu anda okyanus, içime siğmiyor….

Seni tanımadan önce yanlızlığı,
Seni tanıdıktan sonra varlığımı,
Seni sevdikten sonra yaşadığımı,
Seni kaybettikten sonra bir hiç olduğumu anladım….

Unutulmayan hatıralar vardır ki,
Bir gün bir yerde hatırlarsın,
KiminIe gittiğini unutamazsın,
UnutuImayan kişiler vardır ki,
Hatırlamak sana acı verse de onu düşünürsün….