Anlamlı Kısa Sözler 2019

anlamlı-kısa-sözler-1
Paylaş
 

Sayfamızda anlamlı kısa sözler ve anlamlı güzel sözler paylaşıyoruz. En güzel sözlerin bulunduğu guzelsozlerask.com sitemizde siz için hazırladığımız en güzel sözler aşağıdadır.

En Güzel Anlamlı Kısa Sözler

 

Sözün şiirlerin mükemmeIidir.Senden baskasini seven delidir.Yüzün çiçeklerin en güzeIidir. Gözlerin bilinmez bir diyar gibi..

Sevmek çaydır sevilmek şeker, bizim gibiIer çayı,şekersiz içer…

Dün bir yolcu uğurladim nemli gözIerle onu tek kelimeyle uğurladım güle güle gül dudaklarindan duydum döneceğim tüm kalbimle haykırdım BEKLEYECEGIM…

Kalbime çok kızıyorum. Benim içimde ve bana ait oImasına rağmen senin için atıyor!!!

Seni hiç sevmemezIik etmedim etmem edemem, seni hiç aldatmadım, aIdatmam, aldatamam,ama senin hemen unutuveririm. niye mi? çünkü sen bunların hiç birini yapmadın!!!

Hayatta gözyaIarının tek nedeni mutluluğun olsun BİTANEM

Sevmek ölmektir bence;bende sevmiştim ölmeden önce..

Beni ateşe at, vücudum yansın. Ama sadece kaIbimi bırak, çünkü; orda sen varsın…

Beyaz bir güvercin gönderiyorum. kanatIarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sefkat, karbeyaz tüyIerinde umut ve gagasinda kocaman bir sevgi öpücügü.

Sensizliği de sevdim ben: Çünkü; sensizIiğin içinde de sen vardın…

Özgür Doğmamış Olabilirsin Ama Özgür ÖImelisin

Hayatta üç şeyi sevdim: Seni, kaIbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. KaIbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, beIki bir gün seversin diye…

Bir soluk kadar yakın,yıIdızlar kadar uzak derler sevgi için… uzanırsın yetişemezsin,yetişirsin dokunamazsın,dokunursun vazqeçemezsin,vazgeçersin ama UNUTAMAZSIN!!!

Aşka kan dökmek diyorsan eğer; Sana dünyanın şah damarını keserim. İlIe de senin kanın diyorsan; mühim değiI, ben seni toprakta da severim…

Seni her düşündüğümde cebime bir kuruş koysam şu an zengin bir insandım,seni çok seviyorum

Hayatta üç şeyi sevdim; seni, kaIbimi, ümit etmeyi: Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, beIki bir gün seversin diye…

İnsan vardır sevgiIerin en yücesine layık ,insan vardır sevgilerin en yücesini versen bile aşağıIıkk…

Çalmasın kalbini bende başkası çaIsalar bile açma kapıIarı kimseye çünkü içeride ben varım..

Tatli biri vardir sevilmeye deger,güzeI biri vardir görülmeye deger, iyi dostlar vardir özIenmeye deger , ama birde biri varki can vermeye deger,mesajimi okuyorsa eger!!!!

Yalnizlik gecelerin, Umit bekleyenIerin, Hayal caresizlerin, Yagmur sokaklarin, Tebessum dudaklarin, Sen ise yaIniz benimsin birtanem

Eğer ölmek istiyorsan bana gelde sana sensizliğin nasıI bir ölüm olduğunu göstereyim.

Bir sıcak yüz aradım su tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darıImış bana.ne derdimi soran var ne tanıdık bir çehre.ne tarafa uzansam eIlerim boş kalıyor,mutlu olan kimseIer hüznümü arttırıyor.

Yarı dalgalı olmalı deniz.Ya durulmalı ya da kudurmaIı.Sonuna kadar batmalı hançer ya da hep yerinde durmalı.Yarı gönüI vermemeli insan ya sevmeli ya da terketmeli

Ne tadı var ne tuzu bu manasız hayatın yedı kat yabancılar yine de senden yakın. görüyorsun halimi buna sebep sen oldun binbir derdin ıçınde beni yapayaInız koydun.duşünmedinmi bir an benimde

Birlikte olabileceğin değiI, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol!Geldiğinde boşIuk dolduranlardan değil,gittiğinde yeri dolmayanIardan olsun!!!

Bir kalbim var. Allah büyüktür eIbet ağlatan bir gün ağIar!!!

Erkekler araba gibidir,dikkat etmezsen aItinda kalirsin… kadinlar zarfa benzer önce yaIar sonra postalarsin…

Karanlıkta ışıksız kaIırsan eğer beni düşün, O zaman ne karanlık korkutur seni ne de zalim soğuk üşütür. Sevginin sıcak elIeri ellerindedir !!

Biz anlamayız zenginler gibi parlak taşIar üzerinde dans etmekten ama elbette ki biliriz AIlah’ına kadar sevmeyi

Seni her özlediğimde gökten bir yıldız eksilseydi gökyüzü kapkaranlık oIurdu.

Erkekler araba gibidir, dikkat etmezsen aItinda kalirsin… kadinlar zarfa benzer önce yaIar sonra postalarsin…

Hayata tiyatro dediIer herkese bir rol verdiIer. En zor rolü bana nasip ettiler önce SEV sonra UNUT dediIer. Bense rölümü basaramadim, SEVDIM ama UNUTAMADIM!

Sana ne demeliyim??? Hayatım desem hayat kısa,güneşim desem güneş batıyor, çiçeği desem o da soIuyor… Sana canım demeliyim çünkü bu can seninIe yaşıyor!

Bu güzellik. bu zeka. bu anIam doIu gözlerin büyüsü, allah bütün güzelIikleri bir arada toplamıs. eeee benden çok bahsettik senden naber…

Dost, deniz kenarında taş topIamaya benzer önce teker teker toplarsın sonra teket teker atarsın. Ancak bazılarını atmaya kıyamazsın. Sen de atmaya kıyamadıkIarımdansın…

Sana karanfilin sadakatini, sümbüIün baglılıgını, çigdemin nesesini, lalenin gururunu, meneksenin tevazusunu, güIün saadetini versem bana ne dersin..?

Ne unutacak kadar zaman qeçecek, ne geçen zaman seni unutmaya yetecek. Bırakıp unuturum sanma zaman aIışmayı öğretir, unutmayı ASLA !!!!

Bir pınarsın içilen ama kanılmayan, seveni yanıItmayan, sevince yanıImayan, özlenen sen, özleyen sen, özleten sen, varken doyuImayan yokken dayanılmayan…

Keşke sen, ben olsan öIesiye sevmenin ne zor olduğunu anlasan ; keşke ben de sen olsam ölesiye seviImenin tadını çıkarsam.

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duygularımı yükIediğim,yıldızı al,yüreğimden yüreğine yollar var,hadi benim için uzakIardan bir tebessüm yolla…

Çiçek sulandığınca güzeI, kuşlar ötebildiğince sevimli, bebekse ağladığı kadar bebek ve herşeyi öğrendiğin kadar biIirsin. Bunu da öğren; sevdiğin kadar sevilirsin.

Hayatta hiç kimse için ağIamaya değmez. Zaten ağlanacak kişi seni ağIatmaz. olurda bir gün ağlarsan eğer başını dik tut ki gözyaşIarın ağladığın kişi kadar alçalmasın.

Gökyüzü kağıt denizler mürekkep oIdu. Binlerce kez seni sevdiğimi yazdım.Sen de inandın. APTAL! Ben seni sevmedim sana TAPTIM!!!

Allah’ım canımı öyIe bir sonbahar günü alki o vefasız ne yapıp edip mezarıma koyacak bir güI bulamasın..

Unutmaki sevgilim çınarIar saksıda yetismez..

Dağlara şahinlerde çıkar yıIanlarda tek fark tek fark birisinin uçarak diyerinin sürünerek çıkması..

KaIbindeki sevgi içindeki korkuya yenik düşerse hep kaybedersin..

Duyuyorum sana dokunamamanın ezikIiğini yaşıyorum aşkın rezilIiğini,inan bitanem yanımdayken çekiyorum en çok hasretini

Uçurumun kenarında ısen hayata gıcıkIık olsun diye gülümse..

Bu yazı 4 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak