Kadınları Etkileyen 10 Söz / Kadınların En Çok Etkilendiği Sözler Full

Değerli arkadaşlar bu sayfa çok önemli. Çünkü sayfamızda kadınları etkileyen 10 söz yer almakta. Bu sözler kadınların etkilendiği en güzel sözler arasından seçilmiş ve en çok etkileyen 10 sözü bu sayfada sizinle paylaşıyorum.  Bir erkek olarak bu 10 tane sözden birini veya birkaçını kadınlara veya kızlara söylediğiniz zaman sizden çok kolay etkilenecek. Kadınları etkileyen sözler kadınlar üzerinde bilhassa denenerek ortaya çıkmıştır. İşte Kadınların En Çok Etkilendiği Muhteşem Sözler, Kadınları Etkileyen Güzel Sözler Yeni, Kızları Etkileyen Etkili Sözler, 2015 Kadınların Etkilendiği Süper Sözler, Kadınları Etkilemek İçin Güzel Sözler:

En Güzel Kadınları Etkileyen Sözler


1. Günün nasıl geçti?:

Tüm gün eşek gibi çalışmış olabilirsiniz, sevgiliniz ise o gün hiç bir şey yapmamış yan gelip yatmış veya kankalarıyla cafe-cadde-vitrin şeytan üçgeni arasında dolaşıp perişan(!) olmuş olabilir. Öküzlük etmeyin ve bir kez olsun siz ona günün nasıl geçti diye sorun, dinlemeyecek olsanız bile.

2. Harika görünüyorsun:
Her zaman söylemiyorsunuz ama arada sırada ona iltifat edin, gönlünü alın. Ve lütfen zamanlamayı tutturun, yani kalkıp da saçları bigudili, yüzünde bakım maskesi varken söylememeye gayret edin!

3. Kız arkadaşlarından daha güzelsin: Sizi yeni tanıştırdığı kız arkadaşları hakkında konuşurken onu yüceltecek  şekilde iltifat edin, onlardan daha güzel olduğunu vurgulayın, egosunu tatmin edin. Ama bunu o kızların yanında yapmayın ki ilerde o kızlara işiniz düşebilir!

4. Bu konuda sen ne düşünüyorsun?: Onun düşüncelerine de önem verdiğinizi gösterin, ama lütfen bu Fenerbahçe-Galatasaray derbisi hakkında olmasın!

5. Gerçekten zekisin: Onun zekasına da önem verdiğinizi gösterin, ona zekasını gösterecek fırsatlar verin. Kadınlar zekalarına iltifat edilmesinden hoşlanırlar. En azından gazete eklerindeki çengel bulmacaları ondan önce çözmeyin!

6. Bundan sonraki hayatımı seninle geçirmek istiyorum: Muhtelemen bunu sarhoş olduğunuz zaman söylemişsinizdir, ertesi sabah uyandığınızda pişman olacaksınız. İşte alkolün zararları!

7. En iyi arkadaşımsın: Kadınlar sevdikleri erkeklerin en iyi arkadaşlarından birisi olmayı severler, ama bu onları alıp maç öncesi birahaneye götürmenizi gerektirmez!

8. Harika bir anne olursun: Eğer önceki evliliğinizden bir çocuğunuz varsa bu sözden sonra ona açıklayabilirsiniz!

9. Eksik kalan hayatımı seninle tamamladım: Onun sayesinde bir eksikliği giderdiğinizi hissettirin ki sizi isteğiniz dışında terk ederken iki kez düşünsün!

10. Seni seviyorum: Bu sihirli sözcükler için diyecek hiç bir şeyimiz yok, seviyorsanız söylemekten asla çekinmeyin!
Bu yazı 74 kere okundu.
Etiketler:
güzel sözler
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

sikiş